Splácení dluhu z kreditní karty
Pokračování dotazu č. 5854: Dobrý den, mám nastavený splátkový kalendář na kreditní kartu na 18 000 Kč a RPSN 17%. Takže cílova částka je za 3 roky nějakých 22 300 Kč. Vím, že bych měl splatit splátku co nejdříve, ale není to pro mě vůbec výhodné.
Dobrý den, splatíte-li dluh z kreditní karty za 3 měsíce, budete platit úrok (17%) jen za 3 měsíce. Důrazně nedoporučuji si za těchto podmínek půjčovat peníze. Úrok je příliš vysoký. Běžný spotřebitelský úvěr Vás přijde na 5-7%. Kreditní kartu
