Insolvence a srážky ze mzdy
Dobrý den, měl jsem první splátku insolvence. Ale trochu nechápu to jak je to napsáno na výplatní pásce. Čistá mzda 21 683 Kč, částka k výplatě 13 837 Kč (což souhlasí dle kalkulačky, jsem ženatý a jedno dítě). Změna depozit 20 817 Kč (za 5 měsíců),
Dobrý den, ano, po schválení insolvence se dočasně deponované exekuční srážky u zaměstnavatele posílají insolvenčnímu správci spolu s řádnou srážkou ze mzdy. Doporučuji vše prověřit se mzdovou účtárnou vašeho zaměstnavatele.
