Insolvence a exekuce
Dobrý den, podal jsem žádost o insolvenci, na portálu justice jsem už vyvěšen (záznam o zahájení řízení) - může v této situaci někdo podat exekuci? Děkuji
Dobrý den, návrh na zahájení exekučního řízení podat lze, nicméně od momentu vstupu do insolvence je vykonavatelnost všech exekucí pozastavena, tedy by to nemělo žádný efekt.
