Banky.cz Pojišťovny Allianz pojišťovna

Allianz pojišťovna

  Adresa: Ke Štvanici 656/3, 186 00 Praha 8, CZ 
  IČ:  
  Na českém trhu:  

  Nejvýhodnější nabídka pojištění od profesionálů

  POVINNÉ
  Váš telefon

  94% klientů najdeme
  výhodnější pojištění

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Jak již je z názvu tohoto pojištění patrné, tak je povinné pro každého uživatele motorového vozidla. Smyslem tohoto pojištění je krýt pojištěného za škody, které může způsobit ostatním účastníkům ať již na majetku nebo na zdraví.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Smyslem tohoto pojištění je pokrýt škody na svém vozidle, které se mohou přihodit nahodilou situací. V tomto pojištění si můžete například připojistit i vandalismus, pojištění skel a jiné další připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Tento typ pojištění kryje škody, které vám mohou vzniknout pouze na vaší nemovitosti. Toto pojištění zpravidla obsahuje riziko požáru, vodní nebezpečí, úder blesku, vichřice, vandalismus a mnoho dalších připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  V tomto pojištění si kryjete škody, které vám mohou vzniknout na movitých věcech ve vašem domě či bytě. Nejčastěji se připojišťuje zkrat, přepětí nebo podpětí, které vám chrání škody na elektrospotřebičích, dále také proti přírodním živlům, nebo krádeži či loupeži. Kromě vybavení vaší domácnosti si můžete připojistit i věci ve sklepě nebo garáži.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Toto pojištění vám kryje škody, které můžete způsobit svému zaměstnavateli nebo v běžném občanském životě.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Životní pojištění má krýt ztrátu, která může vzniknout nahodilou událostí a může mít značný dopad na životní úroveň domácnosti. Mezi nejdůležitější patří riziko smrti, invalidita, trvalé následky, závažná onemocnění a mnoho dalších.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Hlavním smyslem cestovního pojištění je ochránit své výdaje za zdravotní péči v zahraničí. Pojistit se můžete na konkrétní stát kam cestujete, ať už to pracovně, rekreačně nebo studijně. Dále si můžete také připojistit ztrátu nebo odcizení zavazadel, zpoždění nebo zrušení letu a mnoho dalších připojištění.

  O pojišťovně Allianz pojišťovna

  Společnost Allianz je právem řazena mezi tři pojišťovny s nejsilnějším postavením na českém finančním trhu. Zapsána do obchodního rejstříku byla v České republice již v roce 1992. Ve svých počátcích od roku 1993 působila společnost Allianz v České republice pouze v oblasti životního pojištění pod názvem Allianz životní pojišťovna, ale později své služby rozšířila i o další pojišťovací produkty. Mimo jiné se tato pojišťovna v České republice proslavila hlavně poskytováním povinného ručení.
  Úspěchy Allianz pojišťovny tkví také v tom, že společnost disponuje širokou sítí poboček a obchodních zástupců po celém území České republiky. Přesněji řečeno, zbudováno bylo 11 oblastních ředitelství. Pro Allianz pracuje zhruba 2000 finančních poradců. Mimo jiné ale také fungují různí dealeři a lidé, kteří nabízejí pojištění u této společnosti. Allianz poskytuje i možnost nabídky svých produktů různým bankovním a nebankovním institucím a v neposlední řadě třeba také autobazarům a jiným obchodním místům.
  Skvělé a velmi silné zázemí poskytuje Allianz pojišťovně v České republice velký pojišťovací koncern Allianz SE. Tato obrovská pojišťovací skupina je schopna pokrýt veškerá rizika, která mohou s činností Allianz pojišťovny v České republice vzniknout. Allianz velmi úzce spolupracuje i dalšími velkými pojišťovacími společnostmi. Jmenujme například společnost Swiss Re. Ostatně právě Allianz SE likvidovala škody spojené se slavnou událostí – potopením Titaniku v roce 1912!
  Allianz Česká republika nabízí velké množství pojišťovacích produktů, jejichž základem se stalo životní pojištění. Forem životního pojištění má ve svém arsenálu Allianz hned několik. Klienti si mohou vybrat z mnoha variant. Druhým pilířem pojišťovacích služeb u Allianz je penzijní fond této společnosti. Penzijní připojištění se pomalu stalo nezbytností a Allianz nabídne klientům velmi zajímavé možnosti a bonusy. Třetím základním pojištěním u Allianz je pojištění automobilů. Sjednat si lze jak klasické povinné ručení, tak i havarijní pojištění. Allianz poskytuje své služby mimo fyzické osoby také různým společnostem. Ty si mohou pojistit u Allianz svůj majetek, který mnohdy může přesahovat až několik miliard korun. Zajímavou volbou mezi produkty Allianz je také pojištění dětí s názvem Pastelka. V rámci tohoto pojištění si lze pojistit v podstatě celou rodiny. Kromě dvou dětí lze na jednu pojistnou smlouvu vzít i oba rodiče.