Mohu vstoupit do insolvence?
Dobrý den, mám pouze dotaz. Může přítel v invalidním důchodu 2. stupně s příjmem cca 14tis. měsíčně vstoupit do insolvence bez ručitele? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano, s příjmem 14 000 Kč bez vyživovacích povinností (bez manželky, bez dětí) dosáhne Váš přítel na oddlužení.
