Dluhy a insolvence
Dobrý den, mám s manželem schválenou insolvenci, již jen čekáme na soud. Věřitelé se již také přihlásili a již byl prezkum pohledávek. Ale mám dluh na rovnátkach a dluh jsem neuvedla do přihlášení, jelikož jsem od toho neměla žádný papír. Co mám děla
Dobrý den, uhrazením konkrétního dluhu byste se dopustila zvýhodnění vybraného věřitele, což je proti pravidlům insolvence. Věc konzultujte s insolvenčním správcem a ideálně dejte možnost zubaři tuto pohledávku přihlásit do insolvenčního řízení (jin
