Dědictví
Dobrý den, manžel sepsal u notáře závěť, v níž chtěl omezit dědické podíly našim 3 zletilým dětem na minimální možnou část (což je tuším dle zákona v současné době pro každého 1/4 z jeho podílu). Notář tam ale napsal, že každému dítěti odkazuje urči
Dobrý den, buď závěť sepsána je, a pak se majetek dělí dle poslední vůle zůstavitele, nebo závěť sepsána není, a pak se majetek dělí dle zákona (manželka polovinu a druhá polovina se dělí rovným dílem mezi děti a manželku - např. při 3 dětech by kaž
