Banky.cz Banky.cz Nebankovní půjčky Diners Club
Diners Club

Diners Club

  Adresa: Široká 36/5, 110 00 Praha 1 
  IČ: 247 68 669 
  SWIFT:  
  Kód banky:  
  Na českém trhu:  

  O nebankovní instituci Diners Club

  Diners Club CS je dceřinou společností Diners Club Austria, jedné z nejúspěšnějších franchise Diners Club International. V roce 2010 se Diners Club Czech sloučila se sesterskou společností Diners Club Slovakia a vznikla nová společnost - Diners Club CS.

  Diners Club CS získala dvakrát mezinárodní ocenění "Best franchise" ve sdružení Diners Club EMEA (Evropa, Střední východ, Afrika) a certifikáty Secure Issuer a Secure Aquirer. Tato ocenění potvrzují postavení společnosti Diners Club CS, jako jednoho z nejspolehlivějších subjektů garantujících bezpečnost a vysoký standard poskytovaných služeb jak pro své klienty, tak i pro partnerské společnosti.

  Primární snahou je poskytovat nadstandardní servis uspokojující i tu nejnáročnější klientelu. Karta Diners Club vám nabízí mnoho jedinečných benefitů, jako např. asistenční služby do zahraničí, exkluzivní cestovní pojištění, přístup do více než 450 letištních salónků, speciální zvýhodnění u partnerů po celém světě a mnoho dalších služeb pro váš pocit výjimečnosti.
  Kreditní karty Diners Club jsou určeny jak pro soukromou, tak i firemní klientelu. S akceptací po celém světě, milióny smluvních partnerů a přístupem k hotovosti na více než 800 000 hotovostních místech je karta Diners Club vaší vstupenkou do elitního světa.


  Rychlé odkazy

  Banky v ČR