Banky.cz Banky.cz Štítky mateřská

mateřská

Hypotéka na mateřské

Očekáváte příchod nového potomka a zároveň přemýšlíte nad novým bydlením na hypotéku? Jaká je aktuální výše příjmu na mateřské dovolené? A kolik z takového příjmu Vám banky při žádosti o hypotéku uznají? Je vůbec reálné, aby Vám hypotéka byla schválena? 

Rodičovská a mateřská

Kdo má nárok na mateřskou a jak dlouho se vyplácí rodičovská? Můžeme při pobírání těchto dávek pracovat? Kdy, jak a komu správně podat žádost o zahájení výplaty? Přinášíme Vám kompletní přehled pro stávající i budoucí maminky.

Půjčka pro ženu na mateřské

Jak může získat půjčku žena na mateřské? Zdá se mi že jedině podvodným způsobem. Děkuji za odpověď

Trvalé bydliště dítěte po narození

Dobrý den, chci se zeptat na následující problematiku ohledně partnerských financí a sociálky. Mám přítelkyni - těhotná, s pětiletou dcerou. Trvalé bydliště na minulém bytě kde již nebydlí. Já v nájemním bytě (smlouva psaná na mé jméno), trvalé bydliště u rodičů. Jelikož není ani jedno z dětí mé, je to komplikovanější. Přítelkyně má navíc exekuci a tak se v zájmu ochrany mého majetku ke mě do bytu nechce hlásit trvale. Tady nastává problém - jelikož se za chvíli narodí druhé dítě, přítelkyně se bojí, že takhle přijde o všechnu finanční podporu, kterou by jinak měla při trvalém bydlišti zajištěnou. Navíc vyvstává otázka, kam nahlásit dítě na trvalé, když to trvalé prostě není. Navíc mi přijde, že jako neotec dětí jsem v tomhle úplně mimo hru. Co dělat abychom si obhájili místo pod sluncem? Domnívám se, že pracovnice na sociálce radí podle toho jak se zrovna vyspí. Díky za odpověď.

Insolvence a mateřská

Dobrý den, mám otázku ohledně insolvence v mateřství. Jsem v insolvenci necelé dva roky. Vše krásně splácím, ale nedávno sem zjistila, že jsem těhotná. Kolik mi budou strhávat až budu na mateřské? Výplatu mám 24 000 Kč a nechávají mi 9 300 Kč.

Nestíhám splácet, jsem na mateřské

Dobrý den, jsem na rodičovské s druhým dítětem a přítel nás opustil. Bohužel jsem byla tak hloupá a vzala jsem si nějaké úvěry od nebankovních společností když on potřeboval. A teď to zůstalo vše na mně. Pobírám 7 600 Kč měsíčně a 2 000 Kč alimenty na první dítě. Ale tyto mikropůjčky dělají měsíčně nějakých 17 000 Kč. V exekuci nejsem, chodím po brigádách kde se dá, abych to měla z čeho zaplatit. Je nějaká možnost, že by mi banka nebo společnost nějakým způsobem pomohla? Konsolidace nebo tak něco? Zkoušela jsem to tak nějak všude online ale bohužel. Děkuji za odpověď

Jsem na mateřské, manžel má exekuce

Dobrý den, mám dotaz. Potřebuji si půjčit 35 000 Kč. Manžel měl exekuce, ty jsou zaplacené. Máme společný účet. Jsem na mateřské dovolené. Jednu půjčku už mám a řádně ji splácím. Půjčku mi zamítli. Řekli, že mám doložit manželovy příjmy, ale je ve zkušební době. Co mám tedy dělat? Nechci nějaké nebankovní půjčky, nějak riskovat. Děkuji za odpověď.Rychlé odkazy

Banky v ČR